با ست کامل بی سیم Logitech آشنا شوید!

با ست کامل بی سیم Logitech آشنا شوید!

از نوشته های من در کلیک

رسانه کلیک – شرکت لاجیتک (Logitech) اخیرا موس و کیبورد بی سیم مخصوص بازی به همراه یک پد بزرگ به مشتاقان بازی های کامپیوتری معرفی کرده است.
G603 یک موس بی سیم است که از تکنولوژی Lightspeed بهره می برد؛ در این موس از سنسور نوری Hero نیز برای افزایش کارایی استفاده شده است و طبق ادعای شرکت لاجیتک (Logitech)، عملکرد آن تنها ۱ میلی ثانیه تأخیر دارد.
موس G603 در ماه سپتامبر سال جاری میلادی (۲۰۱۷) با قیمتی در حدود ۶۹٫۹۹ دلار و ارزان تر از مدل های پیشرفته تر G703 و G903 که قبلا توسط لاجیتک معرفی شده بودند، به بازار عرضه می شود.
محصول بعدی کیبورد مکانیکی بی سیم G613 با قیمت ۱۴۹٫۹۹ دلار است که همانند موس G603 از تکنولوژی Lightspeed بهره می برد و لاجیتک مدعی شده است که تنها با استفاده از یک جفت باتری AA می توان ۱۸ ماه از آن استفاده کرد. در این کیبورد از سوییچ‌ های مکانیکی Romer-G خود لاجیتک استفاده شده است و ۶ کلید با قابلیت برنامه ریزی نیز در سمت چپ آن قرار دارد.
در نهایت موس پد بزرگ G840 نیز با قیمت ۵۰ دلار در آینده ای نزدیک ارایه می شود و می تواند پکیج گیمرها را به همراه موس G603 و کیبورد G613 تکمیل کند.

ادامه مطلب در click.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *